Фізіотерапевтичне відділення
Місцезнаходження: І та ІІ поверхи
Фізіотерапія (від грец. physis — природа + «therapeia» — лікування) — складова фізичної реабілітації, область медицини, що вивчає фізіологічну дію природних (вода, повітря, сонячне тепло і світло) і штучних (електричний струм, магнітне поле та інші) фізичних факторів, а також розробляє методи їхнього лікувального профілактичного застосування.
Фізіотерапевтичні кабінети працюють шість днів на тиждень, у дві зміни.
В штаті – кваліфіковані медичні працівники: завідувач відділенням – лікар-фізіотерапевт першої кваліфікаційної категорії, медичні сестри та масажисти з вищою та першою кваліфікаційною категорією.
Пацієнти лікуються за індивідуальними, оптимально підібраними призначеннями лікаря-фізіотерапевта.
Діяльність фізіотерапевтичного відділення спрямована на лікування та реабілітацію пацієнтів із захворюваннями терапевтичного, неврологічного, травматологічного, хірургічного, гінекологічного профілю, з захворюваннями ЛОР-органів, широко застосовується в ортопедії, дерматології, адже фізіотерапевтичні фактори оптимально поєднується з медикаментозною терапією, підсилюючи фармакологічну активність та біологічну доступність ліків, а інколи є і основним фактором в лікуванні, особливо при патології хребта, суглобів, органів дихання та ін.
В переліку процедур – широкий спектр традиційних та сучасних фізіотерапевтичних методів, а саме:
- електролікування (ДДТ, СМТ, електростимуляція, гальванізація та медикаментозний електрофорез, електросон);
- магніто- та ультразвукова терапія, УВЧ– та мікрохвильова терапія,
- світлолікування;
- інгаляційна небулайзеротерапія;
- озокеритолікування;
- лікування штучним соляним мікрокліматом;
- кисневі коктейлі;
- водолікування (гідромасаж, перлинні, скипидарні, бішофітні та йодобромні ванни);
- масаж ( класичний та рефлекторно-сегментарний).
Популярними серед пацієнтів є оздоровчо-профілактичні фізіотерапевтичні комплекси з корекції остеопорозу, діабетичних судинних патологій, метаболічних порушень та ін.
Широке застосування фізіотерапевтичних методів пояснюється їх унікальним лікувальним впливом: поліпшується функціональний стан центральної і периферичної нервової системи, нормалізується крово- та лімфообіг, покращуються обмінно-трофічні процеси в тканинах, прискорюється регенерація кісткової та сполучної тканин, периферичних нервів та в цілому підвищується витривалість організму до зовнішніх несприятливих факторів.
Повноцінне санаторно-курортне лікування Ви можете одержати, при відвідуванні нашого фізіотерапевтичного відділення, і при цьому не залишати межі рідного міста!